Facebook

Press

Vojta Kotek se ukázal ve slipech!

"Býval idolem náctiletých dívek. Herec Vojta Kotek (27) ale pořádně zmužněl a víc než herectví se nyní věnuje režii. Coby režisér se předvede také ve svém debutu Padesátka, který bude mít premiéru přesně na Štědrý den. Ve filmu si Kotek také zahraje a opět vytvoří dvojici s Jirkou Mádlem, oba proslavil před lety film Snowboarďáci. Sedmadvacetiletý Kotek se ukáže dokonce na sněhu jen ve slipech.Je vidět, že na kulturistické ani fitness závody se zatím nechystá, ale rozhodně je to pěkný pohled a sen většiny žen. Která by nechtěla vidět sexy Kotka ve slipech?"

 http://www.super.cz/392443-uz-jste-toho-videli-hodne-ale-tohle-jeste-ne-vojta-kotek-se-ukazal-ve-slipech.html

GLOSA: Karlovy Vary a konec světa s poslední dvacetikorunou v kapse

Mladík tázající se zdvořile u baru, co a zda vůbec něco tu může dostat za svou poslední dvacetikorunu, zjevně tušil brzkou apokalypsu. Konec světa udeřil na karlovarský festival přesně ve 22:51 hodin, kdy vytrvalé duc duc z tanečního stanu náhle přehlušilo obří prásk a začala největší světelná show 50. ročníku.

http://kultura.zpravy.idnes.cz/glosa-vary-5-cxl-/filmovy-festival-vary.aspx?c=A150708_082136_filmovy-festival-vary_spm

Vojta Kotek začne natáčet komedii Padesátka

První klapka padne 7. března. Natáčení bude probíhat až na sklonku letošní zimy, během ledna a února se ale herci na své role připravovali běžkařským tréninkem v bílé stopě. Marka Taclíka a Ondřeje Pavelku si vzal pod křídla mistr světa v běhu na 50km Martin Koukal, jenž si v padesátce i sám zahraje. „Jakub Prachař si vymínil individuální přípravu, očekávám, že se na start dostaví v plné běžkařské formě i se znalostí textu,“ doplňuje Kotek k přípravám.

http://www.kritiky.cz/clanky/2015/vojta-kotek-zacne-natacet-komedii-padesatka/

Vojta Kotek točí novou komedii: Chce se vyrovnat Mádlovi?

Populární herec Vojta Kotek začne jako režisér natáčet celovečerní komedii Padesátka podle scénáře Petra Kolečka. Jako by se chtěl vyrovnat svému dlouholetému kolegovi Jiřímu Mádlovi, se kterým se proslavil ve filmech Snowboarďáci nebo Rafťáci. Mádl už natočil film Pojedeme k moři, za který získal ocenění.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/304969/vojta-kotek-toci-novou-komedii-chce-se-vyrovnat-madlovi.html

Kino: Natáčení komedie Padesátka jde do druhé poloviny

První polovinu natáčení nové celovečerní komedie Padesátka má za sebou režisér Vojta Kotek. Štáb a hlavní herecké tváře Jakub Prachař, Marek Taclík nebo Ondřej Pavelka se nyní přesouvají do interiérů horských chat pro druhou část natáčení. V průběhu března stihli filmaři připravit na horách v okolí Špindlerova mlýna všechny venkovní sněhové scény, kterých je v komedii motající se kolem běžkařského závodu víc než dost. První klapka padla 7. března.

http://www.fdb.cz/magazin/2015041702-kino-nataceni-komedie-padesatka-jde-do-druhe-poloviny.html

Kotek, Mádl a Voříšková k nepoznání: Takhle šíleně se proměnili, aby vypadali jako ze 70. let

První polovinu natáčení svého režijního debutu, nové celovečerní komedie Padesátka, má za sebou Vojta Kotek (27). Štáb a hlavní herecké tváře se nyní přesouvají do interiérů horských chat pro druhou část natáčení. V průběhu března stihli filmaři připravit na horách v okolí Špindlerova mlýna všechny venkovní sněhové scény, kterých je v komedii odehrávající se v prostředí běžkařského závodu víc než dost.

http://www.super.cz/345449-kotek-madl-a-voriskova-k-nepoznani-takhle-silene-se-promenili-aby-vypadali-jako-ze-70-let.html

Vojta Kotek chystá celovečerní debut, komedii Padesátka

Po krátkých studentských filmech a epizodou z TV cyklu Nevinné lži začíná herec Vojtěch Kotek natáčet svůj celovečerní film. Jeho debutem bude komedie Padesátka podle scénáře Petra Kolečka. Film se odehrává v zimě na horách a podle tvůrců se jeho děj točí okolo lidí ze zasněžených hřebenů, běžkařského závodu Tříkrálová padesátka a muže, který se rozhodl poznat svého otce.

http://www.lidovky.cz/vojta-kotek-chysta-celovecerni-debut-horskou-komedii-padesatka-psx-/kultura.aspx?c=A150225_131134_ln_kultura_hep

Filmaři míří do Špindlu, Vojta Kotek bude točit Padesátku

Špindlerův Mlýn - V hlavních rolích komedie se představí Jakub Prachař, Marek Taclík i Vilma Cibulková.

http://jicinsky.denik.cz/kultura_region/filmari-miri-do-spindlu-vojta-kotek-bude-tocit-padesatku-20150303-f1hk.html

Kotek a Mádl znovu na horách. Tentokrát s běžkami.

Někdejší rafťák a snowboarďák Vojta Kotek začne již za pár dní natáčet svůj celovečerní režijní debut. Komedie Padesátka (2015) se bude odehrávat na horách. Scénář Petra Kolečka vypráví příběh muže, který se rozhodl poznat svého otce. Nebude chybět běžkařský závod, zasněžené hřebeny a humor.

http://www.kinobox.cz/clanek/10116-kotek-na-horach-uspeje-oblibeny-herec-i-jako-reziser

Festival Karlovy Vary : Padesátka ! Čerstvý prašan od Vojty Kotka

Letní vánek na kolonádě plný uměleckých filmů příjemně narušily výbuchy smíchu v jednom ze sálů. Na filmovém festivalu v Karlových varech se totiž představil první film Vojty Kotka Padesátka. Další informace naleznete na webu http://www.melty.cz/festival-karlovy-vary-padesatka-cerstvy-prasan-od-vojty-kotka-a773.html#2XBYDgDgwtKl1oeI.99

http://www.melty.cz/festival-karlovy-vary-padesatka-cerstvy-prasan-od-vojty-kotka-a773.html

Vojta Kotek ve Varech představil komedii o běžkařském závodu, natočil ji podle Kolečka

Příštím snímkem Vojty Kotka bude adaptace divadelního představení Petra Kolečka. Ve filmu Padesátka si zahrají Jakub Prachař, Jiří Mádl či Tereza Voříšková. Film se natáčel ve Špindlerově Mlýně, do kin přijde koncem roku.

http://art.ihned.cz/film-a-televize/c1-64280250-vojta-kotek-padesatka

Vojta Kotek dorazil s vlastní Padesátkou

Karlovy Vary - Nejen filmový festival na kolonádě. Také režijní debut Vojty Kotka se odehrává v duchu padesátky, kterou má přímo v titulu. „Už když jsme připravovali hru pro A Studio Rubín, cítil jsem, že látka má filmový potenciál," vysvětlil dnes její autor a spoluautor scénáře Petr Kolečko.

http://www.denik.cz/film/vojta-kotek-predstavil-ve-varech-komedii-padesatka-20150707.html