Facebook

Herecké obsazení

Padesátka trhá rekordy návštěvnosti

čtvrtek, 31 prosinec 2015 12:53

Padesátka režiséra Vojty Kotka, kterou produkovala společnost Format Factory trhá rekordy návštěvnosti kin po celé České republice.

Martin Palán

úterý, 08 prosinec 2015 08:46

Spoluproducent

Na světě je videoklip k písni Padesátka, jež doprovází stejnojmennou filmovou komedii Vojty Kotka. Navíc je to první píseň, kterou složil Michal Hrůza po svém návratu na pódia. 

 

Vojta Kotek se ukázal ve slipech!

neděle, 15 listopad 2015 12:53

"Býval idolem náctiletých dívek. Herec Vojta Kotek (27) ale pořádně zmužněl a víc než herectví se nyní věnuje režii. Coby režisér se předvede také ve svém debutu Padesátka, který bude mít premiéru přesně na Štědrý den. Ve filmu si Kotek také zahraje a opět vytvoří dvojici s Jirkou Mádlem, oba proslavil před lety film Snowboarďáci. Sedmadvacetiletý Kotek se ukáže dokonce na sněhu jen ve slipech.Je vidět, že na kulturistické ani fitness závody se zatím nechystá, ale rozhodně je to pěkný pohled a sen většiny žen. Která by nechtěla vidět sexy Kotka ve slipech?"

 http://www.super.cz/392443-uz-jste-toho-videli-hodne-ale-tohle-jeste-ne-vojta-kotek-se-ukazal-ve-slipech.html

Scénárista Petr Kolečko v Show Jana Krause

neděle, 15 listopad 2015 09:18

 

Show Jana Krause: hyperaktivní Bílá, úspěšný dramatik a pijavice


V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Lucie Bílá, dramatik a scenárista Petr Kolečko a lékař Slavomír Pietrucha. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. listopadu ve 21.35 na Primě.

Druhým hostem je úspěšný a produktivní divadelní a filmový scenárista Petr Kolečko, a jak říká při jeho představování Jan Kraus, autor, který testuje hranici mezi snesitelnem a už nesnesitelnem, ale vždy jsou jeho texty napsané velmi zdatně a vtipně, což svědčí o určité vrozené dovednosti. „Já jsem se to taky musel naučit, to nejde úplně samo. Je to řemeslo, i když je to takové klišé, je to tak,“ dodává k tomu Petr. Moderátor ukazuje divákům fotografie z divadelní hry o Jaromíru Jágrovi, kterou na sebe scenárista poprvé upozornil širší veřejnost a která se inscenovala v Kladně. Sportovní tematika je sice pro divadlo trochu netypický námět, ale Petr s tím má své zkušenosti: „Já už jsem na škole dělal takovou antickou tragédii o fotbale, která se jmenovala Soumrak bodů, což bylo i ve verši a mělo to jedenáct stránek. Já jsem tehdy delší texty ani nedokázal napsat. No a pro mě jsou sportovci asi jediní, které Češi berou, kterým věří a považují je za hrdiny bez jakýchkoli výhrad. Což třeba v showbyznysu nefunguje, tam si o těch lidech myslí různé věci.

 

A Vojta Kotek v časopisu Reportér

neděle, 15 listopad 2015 08:45

Vojta KOTEK REŽISÉREM. Vojtěch Kotek se dočkal své první filmové režie, po které toužil. Rozhovor o filmu,kapele, samotě i škatulce věčného Snowboarďáka v Časopise REPORTÉR.

 

404 Page Not Found

čtvrtek, 31 květen 2012 11:37
404 Page not found

Sorry!

404 Page Not Found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try using our search box below to look for information on the internet