Facebook

Herecké obsazení

Mladík tázající se zdvořile u baru, co a zda vůbec něco tu může dostat za svou poslední dvacetikorunu, zjevně tušil brzkou apokalypsu. Konec světa udeřil na karlovarský festival přesně ve 22:51 hodin, kdy vytrvalé duc duc z tanečního stanu náhle přehlušilo obří prásk a začala největší světelná show 50. ročníku.

http://kultura.zpravy.idnes.cz/glosa-vary-5-cxl-/filmovy-festival-vary.aspx?c=A150708_082136_filmovy-festival-vary_spm

První klapka padne 7. března. Natáčení bude probíhat až na sklonku letošní zimy, během ledna a února se ale herci na své role připravovali běžkařským tréninkem v bílé stopě. Marka Taclíka a Ondřeje Pavelku si vzal pod křídla mistr světa v běhu na 50km Martin Koukal, jenž si v padesátce i sám zahraje. „Jakub Prachař si vymínil individuální přípravu, očekávám, že se na start dostaví v plné běžkařské formě i se znalostí textu,“ doplňuje Kotek k přípravám.

http://www.kritiky.cz/clanky/2015/vojta-kotek-zacne-natacet-komedii-padesatka/

Populární herec Vojta Kotek začne jako režisér natáčet celovečerní komedii Padesátka podle scénáře Petra Kolečka. Jako by se chtěl vyrovnat svému dlouholetému kolegovi Jiřímu Mádlovi, se kterým se proslavil ve filmech Snowboarďáci nebo Rafťáci. Mádl už natočil film Pojedeme k moři, za který získal ocenění.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/304969/vojta-kotek-toci-novou-komedii-chce-se-vyrovnat-madlovi.html

První polovinu natáčení nové celovečerní komedie Padesátka má za sebou režisér Vojta Kotek. Štáb a hlavní herecké tváře Jakub Prachař, Marek Taclík nebo Ondřej Pavelka se nyní přesouvají do interiérů horských chat pro druhou část natáčení. V průběhu března stihli filmaři připravit na horách v okolí Špindlerova mlýna všechny venkovní sněhové scény, kterých je v komedii motající se kolem běžkařského závodu víc než dost. První klapka padla 7. března.

http://www.fdb.cz/magazin/2015041702-kino-nataceni-komedie-padesatka-jde-do-druhe-poloviny.html

První polovinu natáčení svého režijního debutu, nové celovečerní komedie Padesátka, má za sebou Vojta Kotek (27). Štáb a hlavní herecké tváře se nyní přesouvají do interiérů horských chat pro druhou část natáčení. V průběhu března stihli filmaři připravit na horách v okolí Špindlerova mlýna všechny venkovní sněhové scény, kterých je v komedii odehrávající se v prostředí běžkařského závodu víc než dost.

http://www.super.cz/345449-kotek-madl-a-voriskova-k-nepoznani-takhle-silene-se-promenili-aby-vypadali-jako-ze-70-let.html

Michal Hrůza a kapela Hrůzy

pátek, 30 říjen 2015 09:51

Píseň

Jana Dopitová

pátek, 30 říjen 2015 09:50

Masky

Adriana Černá

pátek, 30 říjen 2015 09:50

Kostýmy

Jan Novotný, Adam Pitra

pátek, 30 říjen 2015 09:49

Architekt

Viliam Béreš, Patrik Karpentski

pátek, 30 říjen 2015 09:48

Hudba

Strana 1 z 17