Facebook

Padesátka trhá rekordy návštěvnosti

čtvrtek, 31 prosinec 2015 12:53

Padesátka režiséra Vojty Kotka, kterou produkovala společnost Format Factory trhá rekordy návštěvnosti kin po celé České republice.

Michal Hrůza natočil nový videoklip k filmu Padesátka

čtvrtek, 26 listopad 2015 09:17

Na světě je videoklip k písni Padesátka, jež doprovází stejnojmennou filmovou komedii Vojty Kotka. Navíc je to první píseň, kterou složil Michal Hrůza po svém návratu na pódia. 

 

Scénárista Petr Kolečko v Show Jana Krause

neděle, 15 listopad 2015 09:18

 

Show Jana Krause: hyperaktivní Bílá, úspěšný dramatik a pijavice


V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Lucie Bílá, dramatik a scenárista Petr Kolečko a lékař Slavomír Pietrucha. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. listopadu ve 21.35 na Primě.

Druhým hostem je úspěšný a produktivní divadelní a filmový scenárista Petr Kolečko, a jak říká při jeho představování Jan Kraus, autor, který testuje hranici mezi snesitelnem a už nesnesitelnem, ale vždy jsou jeho texty napsané velmi zdatně a vtipně, což svědčí o určité vrozené dovednosti. „Já jsem se to taky musel naučit, to nejde úplně samo. Je to řemeslo, i když je to takové klišé, je to tak,“ dodává k tomu Petr. Moderátor ukazuje divákům fotografie z divadelní hry o Jaromíru Jágrovi, kterou na sebe scenárista poprvé upozornil širší veřejnost a která se inscenovala v Kladně. Sportovní tematika je sice pro divadlo trochu netypický námět, ale Petr s tím má své zkušenosti: „Já už jsem na škole dělal takovou antickou tragédii o fotbale, která se jmenovala Soumrak bodů, což bylo i ve verši a mělo to jedenáct stránek. Já jsem tehdy delší texty ani nedokázal napsat. No a pro mě jsou sportovci asi jediní, které Češi berou, kterým věří a považují je za hrdiny bez jakýchkoli výhrad. Což třeba v showbyznysu nefunguje, tam si o těch lidech myslí různé věci.

 

A Vojta Kotek v časopisu Reportér

neděle, 15 listopad 2015 08:45

Vojta KOTEK REŽISÉREM. Vojtěch Kotek se dočkal své první filmové režie, po které toužil. Rozhovor o filmu,kapele, samotě i škatulce věčného Snowboarďáka v Časopise REPORTÉR.

 

Trailer

neděle, 01 listopad 2015 00:00

nového filmu Padesátka k vidění na facebooku a ve vašich kinech.

Michal Hrůza

čtvrtek, 29 říjen 2015 00:00

natočil nový klip k novému singlu Padesátka.

Jura Bulán

středa, 21 říjen 2015 00:00

má nový erotický zážitek, čti na facebooku Jura Bulán.

Hledání